Інколи шматок м'яса виглядає наче й непогано, але на ділі виявляється таким жорстким, що їсти його неможливо. Проте врятувати продукт можна. І допоможе у цьому хитрість шашличників-професіоналів.
Жорстке м'ясо не годиться ні на шашлик, ні на запікання, ні взагалі на жодну страву, якщо не знати, в чому його правильно замаринувати. Ця хитрість виручить багатьох.
Спершу потрібно правильно обробити м'ясо. Якщо це стара яловичина, баранина чи супова курка, то маринувати їх в оцті чи гірчиці не завжди продуктивно. У цьому випадку вам доведеться застосувати звичайну соду. Маринад на її основі допомагає зберегти аромат прянощів або зелені та позбутися запаху лежалого м'яса.
Як приготувати маринад для жорсткого м'яса:
Наріжте м'ясо на шматки й посипте його содою шаром у 2-3 см. М'ясо повинно дійти до готовності у холодильнику протягом двох годин, після цього соду потрібно ретельно змити під проточною водою.
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Телефон у ліжку - пряма дорога до могили: чим небезпечний смартфон поруч із вами під час сну
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Також можна замаринувати м'ясо у маринаді з соди, що буде ще ефективніше. Для цього в одному літрі мінеральної води потрібно розчинити одну чайну ложку соди. Далі м'ясо вимочують протягом 2 годин, а потім маринують своїм улюбленим способом.
У випадку, якщо ви плануєте варити жорстке м’ясо, то на 5 літрів води потрібно буде додати 1/2 чайної ложки соди. Можете бути спокійні, адже смак соди після такого вимочування не відчуватиметься, навіть якщо м’ясо смажиться на сковороді без ароматних та смакових добавок.
Нагадаємо, українцям нагадали про борги за комуналку: як це вплине на призначення субсидії
Як повідомляв "Знай.ua", викиньте це негайно: як переконатися, що їжа безпечна для вживання, якщо холодильник довго не працював
Також "Знай.ua" писав, продукти, які допоможуть зігрітися: збережуть тепло у критичній ситуації