Інколи трапляється так, що гречка пригоряє і, відповідно, з'являється не надто приємний запах, через який їсти її зовсім не хочеться. Та й викидати продукт шкода, тим більше зараз, коли ціни неспинно повзуть вгору.
На щастя, рішення на цей випадок є. І вони дуже прості. Існує кілька хитрих трюків, які допоможуть врятувати пригорілу гречку від жахливого запаху. "Реанімувати" усю кашу, звісно, не вдасться, проте значну її частину, звісно, можна.
То ж збережіть ці три корисні лайфхаками на випадок, коли все ж трапиться невдача і ви прогледите момент, коли у гречці випарувалась вся вода і страва почала підгоряти.
Для початку, щоб врятувати пригорілу гречку, потрібно зіпсовану частину лишити у каструлі, а все інше обережно перекласти в іншу місткість.
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Три способи врятувати пригорілу гречку:
1. Повторне приготування. Додайте невелику кількість води й знову поставте на плиту. Варіть на маленькому вогні. Також у процесі повторного приготування можна додати улюблені ароматні спеції та прянощі. Після цього ніхто й не помітить, що гречка підгоріла.
2. Підлива. Приготуйте смачну підливу й наприкінці додайте у сковорідку гречку, яку потрібно протушкувати таким чином протягом кількох хвилин. Підлива може бути будь-якою на ваш смак, наприклад, м'ясною, грибною, вершковою тощо.
3. Холодна вода. Цей спосіб найпростіший. Підгорілу гречку просто промивають під проточною водою протягом кількох хвилин.
Нагадаємо, соковиті котлети з 2-х основних інгредієнтів: рецепт, який здивує навіть досвідчених кухарів
Як повідомляв "Знай.ua", ось чому макарони виходять несмачними: 3 секрети приготування ідеальної пасти
Також "Знай.ua" писав, смачний рулет на десерт за пів години: найпростіші продукти й мінімум зусиль