Перед приготуванням яких би то не було перших страв чи каш слід обов'язково замочувати крупи, злакові і бобові.
Читайте Знай в Google News!
Такі корисні поради дає телеграм-канал "Доктор Бергман. Тисяча способів дожити до 100 років".
Фахівці стверджують, що завдяки такому нехитрому способу ми не лише позбудемося забруднень, а й принесемо неймовірну користь організму. Зокрема, замочування допомагає зменшити вміст фітинової кислоти. Її надлишок може знижувати якість всмоктування мікроелементів.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
У результаті після попереднього замочування крупи потребують меншого часу варіння і дають менше глікемічне навантаження.
Наприклад, гречку після замочування буде достатньо довести до кипіння. Крім того, замочуючи, а потім зливаючи воду, ми знижуємо концентрацію можливих забруднень. Небезпеку для здоров'я також становлять часто невидимі для ока цвілі, що містять мікотоксини.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, зігріваючі напої осені: готуємо глінтвейн, грог, гарячий шоколад і пунш
Як повідомляв портал "Знай.ua", сир, смородина і нічого зайвого: найшвидший пиріг з ягодами. Сирно-смородиновий пиріг виглядає дуже апетитно, а його смак незабутній. Смородину можна замінити на будь-які інші ягоди.
Також "Знай.ua" писав, ковбаса з картоплі: економний варіант, коли немає грошей на м'ясо. Як приготувати домашню картопляну ковбасу зі шкварками і домашню картопляну ковбасу з додаванням манки і грибів